מסלעות ואבן

עיצוב גינה הוא ללא ספק משימה מורכבת, הרי יש לדאוג למספר אלמנטים שיאפשרו לכם ליהנות מגינה ירוקה ומזמינה ולשבת בה בנוחות רבה עם בני משפחה וחברים או סתם לבדכם וליהנות מאוויר צלול. רבים מגדירים גם את הגינה כמקום מפלט מהיום הלחוץ ובצדק, אך על הגינה להיות מזמינה ומעוצבת בטוב טעם על מנת שתוכלו ליהנות ממנה כמה שיותר. אחד האלמנטים הבולטים בגינה הם- מסלעות ואבן אותם משלבים עם צמחייה ירוקה בגינה ותפקידם לדמות את הגינה לטבע הפרוע.

הסלעים הפופולריים לגינות פרטיות

כיום, יש לא מעט חברות המייבאות מסלעות ואבן בגדלים שונים המתאימים לגינות פרטיות. את הסלעים לרוב מייבאים מרמת הגולן או מארצות שונות ובונים אותם בצורה מיוחדת על מנת שהם יתאימו לגינות פרטיות. בניית מסלעות אלו נעשות על ידי כלים הנדסיים מאסיביים ואת השינוע שלהם מבצעים על ידי משאיות כבדות.

את הסלעים ניתן לשלב במקומות שונים בגינה הפרטית, אם זה בגינות בין הצמחייה, כאבני מדרך, לצורך חציית חללים ועוד. למעשה, יש צורך להתאים את סוג האבן על פי הצורך והשימוש, כך שתתקבל תוצאה מושלמת. מסלעות אלו לרוב עשויות מאבן חברון או מסלעי לקט גליל וניתן ליצור מהם מגוון רב של דקורציות ועיצובים על פי בקשת הלקוח או על פי אופי וסגנון הגינה.

את הסלעים ניתן גם לשלב בבריכות נוי לדגים, הרי אין מראה יותר מרשים מבריכת נוי בגינה שאותה תוחמים במסלעות ואבנים מיוחדים ומאפשרים לכם לקבל מראה הדומה ממש לטבע, כמעיין אגם מים קטן בתוך הגינה הפרטית שלכם. אך לא די בכך, את המסלעות והאבנים ניתן לשלב גם בחלק הפנימי של הבית, אך כמובן בטוב טעם ובצורה שתתאים לאופי וסגנון החלל.

אם כך, שילוב של מסלעות ואבן בחלל הגינה יכול לשדרג באורח פלא את הגינה שלכם ולאפשר לכם להכניס את הטבע הפראי לביתכם, אך כמובן שיש צורך להיעזר בבעלי מקצוע מומחים המביאים איתם ניסיון רב בתחום, כיוון שיש צורך בידע עצום ושימוש בציוד מקצועי על מנת להגיע לתוצאה עיצובית מרשימה.

שירותים נוספים


כל הזכויות שמורות גני עד עיצוב גינות 2017 אקסטרה קידום אתרים | בניית אתרים
חייג עכשיו