פרגולות ודקים

שילוב של עבודות עץ בגינה מוסיף רבות למראה כפרי או פראי של הגינה ומעניק לה מראה מיוחד, אך כמובן כל עוד העיצוב משתלב בצורה חכמה בנוף הגינה. צוות האדריכלים של "גני-עד – אדריכלות ונוף", כאן כדי לספק לכם גינה חלומית מעוצבת בקפידה בדיוק כפי שאתם רוצים. כידוע, יש לא מעט יתרונות המאפיינים את חומר העץ וזאת לצד המראה המיוחד שלו, כך שאנו מציעים עבור לקוחותינו עבודות עץ מרשימות שיעטרו את גינתם ויקנו לה שיק מיוחד.

שילוב מנצח של דקים בגינה

קצת על פרגולות

פרגולה היא פתרון ההצללה הפופולרי ביותר בשוק ונראה כי היא חלק מהנוף בגינות פרטיות ובמרפסות בישראל. הרי ידוע כי ארצנו בעלת אקלים ים תיכוני אשר מחייב פתרון הצללה יעיל לצורך ישיבה נינוחה בגינה מוצלת גם בשעות היום. פרגולות מגיעות במגוון רב של עיצובים מרשימים שמהם לא ניתן להתעלם כדוגמת – פרגולות עגולות, פרגולות תלויות, פרגולות עם עמודים, פרגולות ספרדיות ועוד מגוון רב של יצירות מרשימות.

צוות האדריכלים של גני עד יסייע לכם לבחור את הפרגולה המתאימה ביותר לחצר ביתכם על פי אופי ועיצוב הגינה ועל פי הצרכים שלכם, כך שתוכלו ליהנות מגינה מוצלת, אך זאת לצד גינה מעוצבת במראה כפרי ומיוחד. אנו מציעים את כל שירותי עבודות העץ תחת קורת גג אחת – את עיצוב הפרגולה, התאמתה לאופי הגינה, את בחירת סוג העץ האיכותי ביותר ואת בנייתה על ידי צוות מיומן שנבחר בקפידה על ידנו.

רצפת דק לא בכדי הפכה לריצוף פופולרי ומבוקש ביותר על ידי המונים. שילוב של דקים בגינה מוסיף רבות לעיצוב הקיים של הגינה וזאת לצד רצפה חמימה וידידותית לילדים. את רצפת הדק אנו מתאימים בקפידה לאופי וסגנון הגינה, הן מבחינת סוג העץ, צבעו, עיצובו ורמת הגימור שלו. את הדקים ניתן לשלב כריצוף בשטח מסוים, ניתן לשלב אותם כשביל לכניסה לחצר ובכלל לשלב אותם עם דשא אמיתי או סינטטי או עם אדמה לקבלת מראה מושלם. חשוב לציין כי את רצפת הדק ניתן לבנות על כל סוג של ריצוף, בין אם מדובר על אדמה או על משטח בטון.

שירותים נוספים


כל הזכויות שמורות גני עד עיצוב גינות 2017 אקסטרה קידום אתרים | בניית אתרים
חייג עכשיו