תאורת גינה

אחד האלמנטים הדומיננטיים בחצר או במרפסת שמש הוא – תאורת גינה המאפשרת לנו לשבת בנוחות בשעות ערב בגינה וליהנות מאוויר צלול. למזלנו הרב כיום יש מגוון רב של סוגי תאורות כך שתוכלו לשלב סוגים שונים של תאורות, בין אם מדובר על תאורה חזקה מרכזית לצורך אירוח וארוחת ערב עם בני משפחה וחברים או תאורה מעומעמת יותר שתאפשר לכם לשבת בנוחות לאחר יום עבודה וליהנות מאווירה רומנטית ומרגיעה. על מנת לבחור היטב את סוגי תאורות הגן, עליכם להכיר מקרוב את האופציות השונות בשוק – וזכרו כי יש לא מעט.

תאורת גן דקורטיבית

אז לאחר שטיפחתם גינה מרשימה, תוכלו ליהנות מהמראה המושקע בעזרת בחירה בעיצוב תאורת גן מרשימה ואף להעשיר את מראה הגינה בעזרת תאורת גינה מדויקת המאירה את העצים או את הפרחים ששתלתם בגינה או בכלל מהשביל המעוצב שבניתם בגינה או בכניסה לבית.

עיצוב תאורת גן דקורטיבית היא ללא ספק מרשימה ותסייע לכם רבות בתהליך עיצוב הגינה, הרי לבל נשכח כי מדובר בתאורה ממוקדת המגיעה במגוון רב של אופציות כמו – ספוטים המאירים על חלק מסוים שיכול להיות עץ, פרחים, מזרקה, בריכת נוי עם דגים או כל פריט דקורטיבי אחר. כמו כן, עיצוב תאורת גן דקורטיבית יכול להיות גם תאורת גינה עם לדים שקועים שאותם תוכלו לבנות בתוך הרצפה והיא יכולה להאיר לכם את שביל הכניסה לבית או את אבני המדרך ולתרום רבות לעיצוב החצר.

תאורה סולרית – כיום, נראה כי תאורת גינה סולרית נהפכה לשם ודבר בתחום תאורת הגן, כיוון שהיא מאפשרת לכם לחסוך באנרגיה משום שהיא מבוססת על קרני השמש ולשמחתנו במדינתנו הקטנה משאב זה קיים בשפע.

לפרטים נוספים אודות עיצוב גינות > לחצו כאן

שירותים נוספים


כל הזכויות שמורות גני עד עיצוב גינות 2017 אקסטרה קידום אתרים | בניית אתרים
חייג עכשיו