סגנונות שונים שיוסיפו רבות לעיצוב הגינה והחצר ולעיצוב מטבח החוץ

בתחום בחירת העיצוב ותכנון מטבח חוץ אנו נבחר את החומרים הטובים ביותר, כידוע מטבחי חוץ לגינה חשופים לפגעי מזג האוויר, כך שבכל הקשור לבחירת חומרים אין מקום לפשרות! אנו נבחר חומרים העמידים לגשמים, ללחות ולפגעי מזג האוויר, כך שתוכלו ליהנות ממטבח גינה לאורך שנים רבות.

בטח גם אתם מעוניינים לדעת איך לבנות מטבחים לחצר הגינה, למרפסת או סתם אפילו מטבח לגינה בחצר הבית ורצוי מאוד שיהיה מעוצב ומזמין על פי מיטב הטרנדים האחרונים – פנו אלינו עוד היום ואנו נסייע לכם להגשים חלום! לרשותכם צוות אדריכלי נוף המומחים בתכנון גינות ותכנון ובניית מטבחי חוץ יוקרתיים, כך שנותר לכם לפנות אלינו ולקבל גינה מרשימה.

כאשר מתכננים גינות עם מטבחי גינה ולחצר או מטבח חוץ עם פינת מנגל גינה, לוקחים בחשבון כי תכנון הנוף יתייחס לתוספת הזו באופן ספציפי וכבר בתכנית הראשונה לפני ביצוע תכנון הנוף, כמו בכל תכנון נוף, יש להתייחס ראשית לתשתיות, תשתיות הן חלק בלתי נפרד מהכנת התכניות והסקיצות, הדבר הראשון שצריך לקחת בחשבון בתכנון ובניית מטבח חוץ עם פינות מנגל לגינה הוא המיקום האידיאלי שלו בגינה – מטבח לחצר הגינה צריך להיות בקרבת פינת האירוח ולא רחוק מידי מפינת מההתרחשות בגינה, אזור המטבח בדרך כלל יכלול פינת מנגל בגינה ולכן כדאי למקמו בקרבת פינת הישיבה.

תשתיות כמו מים חשמל וניקוז צריכים לקחת בחשבון, התקנת משטר ריצוף על מנת שיהיה אפשר להקים עליו מטבחי חוץ בגינה, ובחירת החומרים האפשריים למשטח , בטון עץ שילוב של השניים, בריקים ועוד אופציות.  ההתחשבות ברמת הפונקציונליות היא גבוהה ולכן משטחי העבודה והאזור יהיה צריך להיבנות כך שיהיה קל לתחזק אותו לנקות ולהשתמש בו שוב.

בסופו של דבר בניית מטבח חוץ לגינה היא פינוק אמיתי ושדרוג לכל גינה, רוצים גם? התקשרו עכשיו וקבלו הצעה לגינה מפנקת עם מטבח גינה מפואר.

ראו גם: אדריכלות נוף | עיצוב גינות גג


כל הזכויות שמורות גני עד עיצוב גינות 2017 אקסטרה קידום אתרים | בניית אתרים