כאשר אומרים אדריכלות נוף, למה מתכוונים?

עבודת אדריכלות נוף היא  בעצם אדריכלות חוץ בניינית הכוללת תורה שלמה של תכנון חיצוני תוך התחשבות בכימיה ותורת הקרקע, נתונים סביבתיים שיש לקחת בחשבון באותה נשימה עם תכנון הפנים, וזאת על מנת לייצר התאמה לוגיסטית ומערכתית של החוץ והפנים יחד, בעיקר כאשר מדובר בשטח גדול.
גם הנושא של עיצוב נוף חיצוני הוא חלק בלתי נפרד מהעבודה, והיכולת לייצר הרמוניה בין הפנים לחוץ באה לידי ביטוי באופן מושלם כאשר עובדים יחד, צוות חוץ וצוות פנים מול הלקוח ורצונותיו.

עם ניסיון של מעל 20 שנות עבודה, וצוות מובחר ונאמן, אביעד עמר אדריכל נוף מקצועי וצוות גני עד מהוותיקים בתחום של אדריכלות נוף עוברים מפרויקט אחד למשנהו ומעצבים גנים שלמים על כל חלקיהם, הכוללים, גינון, דקים, פרגולות, בריכות, בריכות נוי מפוארות , מזרקות מטבחי חוץ, מערכות השקיה ואף תאורה.

הקמת גינה עם אדריכל נוף מומחה

היתרון בלעבוד עם צוות מתבטא גם בעלות כלכלית המרוכזת במקום אחד, וכוללת עלויות לצוות אחד שעושה הכל, חיסכון כלכלי עצום. התנהלות זו יוצרת שקט לוגיסטי אצל הלקוח מאחר והצוות מתמחה בכל התחומים אין צורך לחפש קבלנים חיצוניים נוספים ולתאם מולם עבודות, ובנוסף קיים תאום עבודתי מושלם. גני עד אדריכלות נוף, עושים הכל בחברה אחת תחת קורת גג אחת. החברה מספקת את כל חומרי הגלם ואף מייעצת ללקוח כיצד לבנות את גן חלומותיו.

לאלה שמעוניינים לקחת חלק בעיצוב הגינה ע"י אדריכלות נוף מובטח מסע הנאה של תכנון ובניית תכנית חווייתית, משלבי התכנון ועד להגשמת החזון יחד עם זאת אם החלטתם להשאיר לצוות גן עד את העבודה, היו בטוחים כי הצוות בעל ניסיון של שנים יבצע עבורכם את העבודה על הצד הטוב בהמיומן והמהיר ביותר, תוך שהם מודעים  לכל אתגר הן מבחינת הקרקע והן מבחינת האקלים, בגני עד יודעים בדיוק כיצד להתייחס לכל אלמנט אתגר ובקשה  בהסתמך על ידע וניסיון של שנים.

תכנון לבנייה של פרויקט דורשת סבלנות רבה ואורכת זמן וכברת דרך, כאשר בשלבים הראשונים אביעד מייצר הדמיה המסוגלת לרדת לפרטי פרטים עד כדי סיור וירטואלי בגינה והבנת התכנון לעומקו. באופן זה קל מאוד להבין את תהליכי העבודה ולראות את החזון לקראת מימוש,ולאחר מכן את החלום מתגשם!

אנו בצוות גני עד אוהבים טבע ומאמינים שכל דבר בלתי טבעי הוא בלתי מושלם, ואת מה שאתם מדמיינים, אנו יוצרים בעזרת צוות מדהים שעובד זמן רב בתחום של אדריכלות נוף.

אדריכלות נוף היא תורה בפני עצמה ועוסקת בתכנון של גינות פרטיות, גנים ציבוריים, פארקים ועוד. בעת תכנון גינה פרטית יש צורך להתחשב בנתונים סביבתיים שאותם יש לקחת בחשבון באותה נשימה עם תכנון הפנים, וזאת על מנת לייצר סינרגיה מושלמת בין החלק החיצוני והפנימי של המבנה ולייצר חלל אחד מרשים שזהה זה לזה מבחינת קו העיצוב. בשל העובדה שהעיצוב החיצוני הוא חלק בלתי נפרד מתכנון המבנה, והיכולת שלו לייצר הרמוניה בין הפנים לחוץ, יש צורך לאחד כוחות בין בעלי המקצוע ולעבוד יחד עם מעצבי הפנים של המבנה כדי לקבל את אותה סינרגיה מדוברת.

צוות האדריכלים של "גני-עד" אדריכלי נוף מביא איתו ניסיון של מעל 20 שנות עבודה בתחום אדריכלות נוף. הצוות מונה מבחר של אדריכלים מהשורה הראשונה, אשר בראשם עומד "אביעד עמר", אדריכל נוף ומייסד גני עד וצוותו, אשר עוברים מפרויקט אחד למשנהו ומציעים לקהל הרחב גינות חלומיות בעיצוב אישי. צוות האדריכלים מציעים עיצוב נוף ועיצוב גנים מרשימים על כל חלקיהם, אשר כוללים את האלמנטים הבאים: תכנון ובניית גינה על פי עיצוב ובקשת הלקוח, בניית דקים, בניית ועיצוב פרגולות, בריכות מרהיבות ביופיין, בריכות נוי, מזרקות, מתקני האכלה לציפורים, אדניות, מטבחי חוץ, מערכות השקיה מתקדמות, שילוב גופי תאורה, ולמעשה מגשימים חלומות של כל בני המשפחה.

עבודה עם הצוות המיומן של "גני-עד" אדריכלות נוף, מתבטא גם בעלות כלכלית המרוכזת במקום אחד, אשר כוללת חיסכון כלכלי עצום. אנו מספקים עבורכם שקט לוגיסטי כיוון שצוות האדריכלים מתמחה בכל התחומים הקשורים לעיצוב גינה ואדריכלות נוף. אם כך, אין צורך לחפש קבלנים חיצוניים נוספים ולתאם מולם עבודות – אנו מציעים הכל תחת קורת גג אחת! השירות כולל אספקת חומרי הגלם ואף ייעוץ אישי לצד מקצועיות בלתי מתפשרת, מה שמביא לכם חיסכון בזמן, בעלויות וקבלת מוצר מושלם בדיוק כפי שאתם רוצים את גינת החלומות שלכם!

אתם מוזמנים ליהנות ממסע חוויתי מהנה על ידי צוות מקצועי של אדריכל נוף שיבצע עבורכם את העבודה על הצד הטוב והמקצועי ביותר, תוך שהם מודעים לכל אתגר הן מבחינת הקרקע והן מבחינת האקלים, בגני עד יודעים בדיוק כיצד להתייחס לכל אלמנט, אתגר ובקשה בהסתמך על ידע וניסיון של שנים!

תוכלו להתרשם ממגוון רחב של דוגמאות של אדריכלות נוף בתמונות מטה או מעמוד גלריה של חברת גני עד

למידע נוסף אודות איך מתבצע תהליך תכנון הגינה ע"י אדריכל נוף? לחצו על הקישור

שירותים נוספים


כל הזכויות שמורות גני עד עיצוב גינות 2017 אקסטרה קידום אתרים | בניית אתרים
חייג עכשיו